TERE TULEMAST KOOR TÖÖKOTTA!

KOOR wood töökoda spetsialiseerub kõrge kvaliteediga tehnilistele lahendustele kasutades puitu.

KOOR töökojas pakume teenuseid CNC tootmisvaldkonnas. Oleme võimelised pakkuma kujundamise, disaini, tootmise ja tootearendus- ning prototüüpimisteenuseid. Teeme koostööd erinevate valdkonnaspetsialistidega ning päevast-päeva keskendume originaaldisainiga toodete valmistamisele, mida müüme disainibrändi KOOR wood nime all. KOOR töökoda asub Tallinnas, kesklinnas. KOOR töökoda ja KOOR wood on asutatud looduse, käsitöö ja tehnoloogia suhtes kirglike inimeste poolt. more…

täpsus ja kvaliteet

ülemaailmne saatmine

kiire prototüüpimine

keskkonnasõbralikud tooted

disainialane nõustamine

originaalsed kingitused 
ja projektid


 

 

MEIE ERILAHENDUSED


 DISAIN JA ORIGINAALSED MEENED

Kui olete tüdinenud odavatest pastakatest ja kruusidest, siis lubage meil disainida ainulaadne kingitus Teile, või Teie ettevõttele! Valmistame nutikaid meeneid vastavalt Teie nõuetele. Kindlasti oskame ka anda soovitusi varasemate tööde taustal! Meie disainiloogika on olla minimalistlik, loodussõbralik ja kaasaegne. Kõik tooted on maitsekalt pakendatud ja esinduslikud. Teostame kõike alates disainist, lõpetades viimistlusega. Meie käest saate täiesti ainulaadse kingituse!

CONTACT FOR OFFER  BROWSE CATALOGUE!


 TOOTMINE JA PROTOTÜÜBID

Meie juures saab teha prototüüpe erinevatele seadmetele ja esemetele. Valmistame prototüüpe nii digitaalselt – 3D mudelitena, kui ka füüsilisel kujul. Prototüüpimiseks kasutame CNC tööpinke, laserlõikamist, 3D printimist ja käsitööd. Algse prototüübi saame valmistada mistahes joonise või juhiste järgi. Võtame vastu ka suuri tootmiskoguseid. Vajadusel aitame tehnilise poole ja disainiga. Hind sõltub ajakulust.

CONTACT FOR OFFER

 

 


  LASERLÕIKUS JA GRAVEERIMINE 

Lasergraveerimine on tehnoloogia, kus jälg pinnale tekitatakse laserkiire abil. Graveerimiseks sobib puit, nahk, plastik, kivi, metall jne. Lasergraveeringu värv sõltub materjalist ja viimistlusest. Laseriga saab samuti lõigata paljusid erinevaid materjale. Sealhulgas vineer, puit, nahk, plastik, kartong jne. Odavam on graveerida ja lõigata õhemaid ja lamedaid detaile! Valmistame silte, meeneid, prototüüpe ja veel palju muud. Hoiame laos enimlevinud materjale kiireks tellimuste täitmiseks!


We cut materials up to 12mm in thickness.

CONTACT FOR OFFER

 

 


  CNC FREESIMINE JA 3D MODELLEERIMINE 

K+ töökojas on meil võimekus teha põhjalikku eeltööd ning kasutada julgeid lahendusi. Kasutame nii 3 kui ka 5 teljelisi freespinke. CNC freesimise meetodil saame valmistada nii suuremaid esemeid nagu mööbel ja sisekujunduselemendid, kuid ka väiksemaid detaile – meened, ehted, auhinnad. Levinumad töödeldavad materjalid lisaks puidule on vineer, MDF alumiinium. Lisaks ka erinevad tööstusplastid (Pleksiklaas; polüamiid (nailon) PVC; Teflon; Polüpropüleen).

Kolmemõõtmeliste detailide freesimiseks valmistame me mudeleid nii konventsionaalsete meetoditega kui ka kasutades 3D skaneerimist..

CONTACT FOR OFFER

 

 


 
PUIDU LIHVIMINE, VIIMISTLUS JA TRÜKK 

K+ töökoja viimistluskeskus pakub kvaliteetset puidu lihvimist ja erinevaid viimistlusvalikuid. Puidu peitsimine, värvimine, lakkimine, vahatamine, õlitamine. Samuti puidu printimine kõrgkvaliteedilise värvitrükiga. Meie värvikambrisse mahuvad detailid suursega kuni 3000x2000mm. Saame pakkuda lihvimist erineva kvaliteediga. Hind sõltub lihvitava pinna suurusest ning pinnaviimistluse kvaliteedist. Pakume lihvimise kvaliteeti alates P60 kuni puidu 0000 poleerimiseni. Töötame meeleldi ka pisidetailidega!

CONTACT FOR OFFER